Registrácia a pridanie nového počítača

Krok 1.

Na úvodnej stránke http://userpanel.pcklub.sk klikni na tlačítko „Registrácia“.

Registracia

Krok 2.

Zobrazí sa ti stránka, na ktorej vyplníš informácie o sebe. Zadáva sa meno, priezvisko, adresa tvojho trvalého bydliska, internát na ktorom si ubytovaný, číslo izby. Ďalej vyplníš svoj mail a číslo študenta. Číslo študenta môžeš nájsť v MAISe alebo na ISIC karte. Zaškrtnutím checkboxu súhlasiš so Všeobecními podmienkami a Prevádzkovým poriadkom siete, ktoré si môžeš prečítať.
Vyplnený vzor je na obrázku. Údaje uložíš kliknutím na odkaz „Uložiť“.

Číslo študenta

Krok 3.

Po kliknutí na odkaz „Uložiť“ ťa presmeruje znovu na hlavnú stránku userpanel.pcklub.sk, kde už bude predvyplnené tvoje prihlasovacie meno. Zadáš heslo, ktoré si predtým vypísal a klikneš na „Prihlásenie“.

 

Krok 4.

Teraz si pridáš PC kliknutím na „Pridať počítač“

Krok 5.

Po kliknutí na odkaz „Pridať počítač“ budeš môcť vyplniť údaje o tvojom PC, MAC adresu. Ako si zistiť svoju MAC adresu? Názov počítača sa nemusí zhodovať s názvom aký máš nastavený v tvojom operačnom systéme. Ak si vyplnil nformácie o svojom počítači tak klikni na odkaz „Uložiť“. Po kliknutí na odkaz „Uložiť“ sa ti zobrazia informácie o tvojom PC.


Návod, ako nájsť MAC adresu nájdete na stránke: http://fvt.intrak.sk/pc-klub/mac-adresa/

Krok 6.

Dokumenty, ktoré potrebuješ vytlačiť a doniesť na zapisovanie nájdeš ak klikneš na záložku „Dokumenty“. Zmluvu si môžes stiahnuť kliknutím na odkaz „Uložiť“ a následne vytlačiť.